úterý 7. února 2012

Chlívce - kvasničák došel

Restaurace na Chlívcích143. akce Pivního fondu konající se v sobotu 4. 2. 2012 již skoro tradičně v tomto období zavítala do útulné restaurace na Chlívcích. Vyjímečně se zúčastnil i Předseda, proto je možno přidat pár poznámek. Cestovalo se různě, ale osa členů se přesunula autobusem na Horní Kostelec a zbylou dlouhou štreku absolvovala po svých.
Zbylý pivněfondní lid byl přivezen na místo vesměs svými obětavými příbuznými a přáteli PF. Teplíčko v restauračce bylo velmi příjemné a ostře korespondovalo s "kosou jako kráva", jež se konala všude venku. Mimochodem, jak se později ukázalo, nebyla to toho večera "kosa" poslední. Garant akce T.Strnad vše zařídil, takže vše potřebné včetně dobrého jídla a 2 sudů Opat kvasničák (miláček většiny členů PF) bylo připraveno k hromadnému konzumu. Řada členů z důvodu urychlení nálady a vlastní divokosti přidala i nějakého toho "paňáčka".
Opět došlo na důkladnou diskusi protínající všemi složkami života lidského. V důsledku velmi slušné výkonnosti všech zúčastněných a díky několika opravdu špičkovým výkonům bylo dosaženo vysokého standardu v podobě průměru 10,29 piva na zúčastněnou hlavu. Zásluhu na tom má Michal Guma Lokvenc, který obětavě zaznamenával individuální výkony borců, čímž výrazně podpořil jejich chlastací motivaci. A ta přinesla i některé úctyhodné výkony: vítězný Best připsal neuvěřitelných 14 škopků, Pivní Bůh s Contadorem korunovali podařený sportovní večer počtem 13. Ani další v pořadí se nemuseli za nic stydět. Ruku v ruce s tím došlo i na hurónský řev některých neotřelých sprostonárodních písní. Další pochvalu zaslouží znovu M. G. Lokvenc, jenž zajistil odvoz členstva PF. Ten proběhl ve 2 skupinách a v kompromisním čase. Tento se však rodil po celý večer a těžce, neboť názory na přesný čas opuštění posádky se různily. Nicméně přibývající hladina alkoholu způsobila, že první várka byla máločetna, zato druhá (poslední) taxík zaplnila až po střechu. U některých účastníků totiž postupem času stesk po nejbližších přebila láska k pivu. Vše však nakonec dobře skončilo i s tradiční dorážkou v Tipsportu.

Zapsal:
Předseda

Žádné komentáře:

Okomentovat