pondělí 14. září 2015

Různá zvěř na hřišti


O,K,K
     V sobotu dne 12.9.2015 se konalo v šírém rodném areálu volejbalových hřišť další zasedání Pivního fondu za hojné účasti jak členů tak i přátel a možná i mírných tichých nepřátel této organizace. Garant akce Hofik se své úlohy, jak je mu vlastní, zhostil na výbornou. Skvěle připravil 3 druhy masa (řekl bych uzená kýta, krůta, jehně, ale mohu se mýlit) i počasí a žranice tak mohla volně probíhat po celé odpoledne a zbylo ještě na nedělní dopíjení a dožrávání.
     Chutná krmě byla zapíjena tradiční náchodskou jedenáctkou (na žádná experimentální či různě kalná piva naštěstí nedošlo). V průběhu večera prolétli také veleúspěšní cyklisté – sudetští Kosáci. Ty jsem teda neviděl, ale prý tam všude byli. Účast jsem jim připsal (alespoň za to kolo), navíc nikoho z čelných pozic v docházce ani zdaleka neohrožují. Hrálo se jak je již dobrým zvykem v petanque, ale výsledky ke mně nedorazily. Ale určitě vyhráli zase ti nejlepší, že? V průběhu akce nedošlo k žádným mimořádným událostem, na kole jel domů jenom Gurin, ale nikoho tentokrát neskolil (jizvy se dál úspěšně hojí).
      V průměru bylo vypito 10,63 piva na jednoho zúčastněného člena, což není žádný špičkový výkon, ale o propadák se také nejedná. Toť stručné zachycení pro historii a budoucí chlastací generace.


                                                                  Petr Š.st.

Žádné komentáře:

Okomentovat