neděle 26. července 2009

Stojedenáctka PF

Ano, přesně takového počtu již dosáhly akce Pivního fondu. Stojedenáctá se uskutečnila pod taktovkou Primátorské dvanáctky v malebném prostředí restaurace v Dolech.
Setkání bylo jako již tradičně na tomto místě pojato jako "open", to znamená přístupné pro manželky, děti a příbuzné členů PF, což Doly řádně oživilo. Zúčastnění členové byli tak zaměstnáni konzumací piva, potlachem na různá témata, hrou v petanque a dalšími atrakcemi, že jim již nezbývalo síl na dlouho připravované opékání na místním ohništi. Tudíž členové jejich rodin museli v zoufalství sníst donesené uzeniny za syrova. Někteří si naopak se svými rodinami odskočili získat vagóny "kladných bodů" na pstruhy do nedaleké družební obce Stroužné. Pozornost všech přítomných během akce udržovaly občasné dešťové přeháňky, které je zaháněly do nitra hospody, aby je záhy vykukující sluníčko vysávalo zpět ven.
Restaurační pípa se takřka nezastavila a vytočila pro členy slušných 118 kusů piv. V dobách nejtěžších posílil řady obsluhujícího personálu sám Předseda! S postupujícím soumrakem nastal i odjezd přátel PF, příchod M.Houšťka a setrvání nejstatečnějších členů v akci. Jejich odvoz zajistila obětavě M.Novotná, za což ji patří dík celé organizace. Při organizaci zpáteční přepravy však málem došlo k velmi politováníhodné události, když zbytky Pivního fondu skoro opomenuly Předsedu, který prováděl finanční vyrovnání akce s hoteliérem p.Kubíkem. Přátele! Bacha na to!!! Pouze duchapřítomnost T.Hofmana zachránila v závěru platicího Předsedu před temnou cestou pěšky domů. 7 nejvytrvalejších zhýralců (někteří načerpali ubývající síly spánkem během transportu) ještě zakončilo celou akci vychlastáním závěrečných 15 piv v restauraci Stovka.

Zprávu z jednání zapsal:     Předseda
Doma dne 26.7.2009

Žádné komentáře:

Okomentovat