neděle 1. listopadu 2009

Zpráva z akce č.115

TipsportV netradičním termínu, to znamená v úterý 27.10.2009, se vpředvečer významného státního svátku ČR uskutečnila jubilejní 115.akce Pivního fondu v prostorách restaurace sázkařského ráje Tipsport. Jelikož autor přípspěvku musel druhý den ráno do rachoty (pracuje jako ďas), nemohl zachytit celý průběh akce.
Přesto do času odchodu (23 hod.) došlo k jedné mimořádné události. Byl prodiskutován, rozporován a po delší době díky řadě kompromisů schválen klíčový dokument organizace, tj.kalendář akcí na rok 2010! Významnost tohoto dokumentu se dá přirovnat pouze k slavným Závěrům sjezdů KSČ. Tento dokument můžete shlédnout o kousek níže než tento blábol. Prostudování a uložení termínů do vlastních diářů doporučuji především všem přítelkyním, manželkám a příbuzným. Na tyto dny mají volno, které mohou využít k hlídání dětí, přípravě stravy na příští den (dny), případně k namočení ručníků na bolavé hlavy svých milých či vyrovnání krabiček s Ibalginem na dobře viditelné místo.
Během akce byla tradičně prodiskutována celá řada tradičních témat zásadního životního i živočišného významu. V pohostinném prostředí byla servirována tlačenka, utopenci, sekaná atd. Veškerá připravená strava velmi rychle mizela v útrobách členů PF. K tomu bylo vypito několik piv Primátor 11 (borci PF) a Gambrinus 10 (slabochy PF) - přesněji 98. Po odchodu pisatele nebyly hlášeny žádné mimořádné události hodné zaznamenání na těchto stránkách (závěrečný spánek nejmenovaného člena PF je již folklórem nejen všech akcí organizace, ale i všech společných návštěv restaurací).
                                                                                                                            částečně přítomný Předseda

Žádné komentáře:

Okomentovat