neděle 4. června 2017

Machovské Končiny - Návrat ke kořenům

Start 201. akce byl naplánován na 12:30 hod.  od Předsedy z Příčnice. Moc se nás tu nesešlo, pouhých 6 členů a po nezbytném úvodním focení jsme vyrazili na osmi kilometrovou cestu. V Zálesí se k nám ještě připojil Houda, který věčně nic nestíhá. To už jsme byli za první občerstvovací stanici na Praseti. Kolem Kaučáku jsme sešli do Žďárek a pokračovali stoupáním k Dolům. Zde jsme nostalgicky zastavili a pozdravili paní Kubíkovou. Někteří si dali pivo ze svých zásob, jiní vyškemrali lahváče na paní domácí. 
Po krátkém zastavení jsme překročili hranice do Pstrouužné, aby jsme se hned vrátili zpět na české území na Machovských Končinách, dnešním cíli akce. Na čepu jsme si připravili celých 100 piv Svijan 11. Postupně dorazili i zbylí členové, takže celkový počet se zastavil na čísle 10. V pozdějších hodinách bylo naplánováno opékání buřtů, ale požitek z toho moc nebyl, neboť byla taková kosa, že jsme raději zalezli dovnitř.
Vzpomínka v Dolech

Zpáteční cestu jsme opět absolvovali pěšky s mezizastávkou v hospodě ve Žďárkách, kde došlo k alkoholovému doražení některých členů.


Odkaz na fotogalerii akce.


Mapa trasy

Žádné komentáře:

Okomentovat