neděle 1. března 2009

Poklidná akce ve Stovce

S měsícem únorem se členové Pivního fondu rozloučili 108.akcí v restauraci Stovka. Vše se odvíjelo netradičně v poklidu.
Přes slibný rozjezd se tentokrát nepodařilo důkladně probrat všechna tradiční třaskavá témata. Poklidnou hladinu však rozčeřilo několik významných událostí. Po dlouhé době byl přijat nový člen Pivního fondu. Stal se jím Marek Hanzl, jenž se přistěhoval a bydlí v domě R.Hofmana, který si za tímto účelem zakoupil. Dále byl novým ombudsmanem Pivního fondu zvolen špičkový hronovský hostinský Stanislav Toušek. Tato funkce je veskrze symbolická, neboť Předseda vše řeší osvíceně a spravedlivě, takže na ombudsmana vpodstatě nezbývá žádná práce. O čistotu ovzduší v místnosti se svědomitě staral R.Hofman, který břitkým slovem hasil jakýkoliv začínající plamínek cigarety.
Výkon této náročné funkce ho v průběhu večera značně vyčerpal. K večeři byl servírován chutný buřtguláš. V poklidné atmosféře romantického večera členové vychlastali velmi slušných 165 piv různých značek z širokého spektra restaurační nabídky (skvělý průměr 10,38 piva na účastníka!). Rovněž tak pozřeli malé frťany přichuceného Bechera na počest narozenin váženého člena E.Fulky, který tyto za účelem slavnostního přípitku zakoupil. Po tomto shromáždění následuje reprezentační přestávka, kterou vyplní členové Pivního fondu účastí a pleněním piva na akcích mimo organizaci Pivního fondu. Dějištěm další akce bude buď Penzion U Lidmanů, kde to ovšem ještě vůbec netuší, případně hostinec ve Vysoké Srbské, kde to také netuší ani náhodou. Každopádně to bude pro potenciální dějiště velká pocta. Tímto bude zahájena letní sezóna, která bude znamenat návrat Pivního fondu do přírody.

Žádné komentáře:

Okomentovat