pondělí 11. května 2009

Putování PF po stopách 100. akce

V sobotu 16.5.2009 oslaví členové Pivního fondu 1. výročí konání putovní 100. akce u Lidmanů. Tato vzpomínková akce bude již v požádí 109. v historii organizace.
U Lidmanů
Pokud počasí dovolí, odstartuje pochod po stopách loňského ročníku, aby si někteří členové zkusili prohlédnout kudy putovali fyzicky, nikoliv psychicky. Pochod v černých trikách "vzor 100.akce" zahájí před domem Předsedy v 11 hod. Bude následovat náročný přesun do restaurace v Dolích, kde proběhne drobné občerstvení pivem Primátor 12 a klobásou. Kdo bude mít zájem, může přechodně sestavit meziskupinu "Pstruh" a jít do Stroužného na ryby. Zde by bylo vhodné doporučit meziskupině "Klobása" snížit loňské dávky občerstvení minimálně o 50 %, jinak dojde k opětovnému ztížení dalšího pochodu. Poté dojde ke spojení meziskupin a následnému rozdělení na dvě nové skupiny - turistická skupina "Bor" vyrazí vysokohorskou trasou na Bledné skály, skupina "turista amatér" potáhne přímou cestou do cíle v restauraci u Lidmannů. Zde se v podvečerních a večerních hodinách uskuteční slavnostní posezení, které bude zakončeno v neděli dopoledne. Nocleh je zajištěn na místě. Žádám všechny manželky, milenky, přítelkyně i rodiče pochodníků, aby okamžitě po odchodu svých "milých" z domova pozřeli větší dávku alkoholu a nebyli tak schopni případné žadatele transportovat domů ještě v sobotu večer. Tento pokyn ovšem neplatí pro případ nepříznivého počasí, neboť za takové situace by nás tam naopak někdo z přítelkyň, manželek, milenek či rodičů musel nutně odvést. Přeseda děkuje všem realizačním týmům za pochopení.
Zároveň žádám, aby "socky" Pivního fondu - Šolín D., Thér J., Hrzán M., Strnad M. a Strnad T. - uhradili nejpozději na startu své dluhy vůči organizaci (viz.sekce Finance).
S pozdravem Pivnímu fondu 3x sláva
                                                                                                  Předseda

Žádné komentáře:

Okomentovat