neděle 27. března 2011

Beseda - "Hoši děkujem"

Bar BesedaPutování Pifního fondu mělo tentokrát zastávku v pořičské Besedě u J. Jirmana (Carecy). A ukázalo se, že to bylo zastavení velmi podnětné.Ve velmi pěkném a útulném prostředí se jednalo o velmi podařený akt. Velký volební boj, který byl o pořadatelství sveden na předešlé akci v Chlívcích, vyústil jak se nyní ukázalo ve správné rozhodnutí členstva. Lobbisté bří Fulkové a J. Thér nejenže splnili všechny sliby účiněné svým voličům, ale dokonce i opozici (prosrbské). Prostě jako v politice.

K 166ti pivům Svijany 11 byly servírovány skvělé kuřecí i vepřové řízečky. Jen tak mimochodem jich bylo účastníky pozřeno 6 kg. Zvláštní pochvalu (snad i před roztočenou pípou) však zaslouží pořadatelé za skvělý kulturní program. Nejprve si přišli na své slávisté při sledování hokejového mače s Třincem a po přepnutí programu si přišli na své všichni bez rozdílu klubového vyznání. Po tomto následovala velmi dlouhá, činorodá, nápady jiskřící diskuse odehrávající se na vysoké kulturní úrovni. Byla tak kvalitní, že na tradiční uklidňující spánek došlo až v pozdních hodinách.

Navíc se díky odčervenění červeňáčků a vylepšení platební morálky již tak dobře platících členů podařilo udržet stabilitu ve finanční oblasti Pivního fondu (stabilita domácností členů bude prověřena záhy), takže se může dle stanoveného programu uskutečnit další sraz členů Pivního fondu, jímž bude pochodové cvičení zakončené pijatikou v hostinci u Lidmanů dne 14.5.2011. Nicméně úrovňová laťka (jak mimo jiné několikrát sebekreticky zdůraznil jeden z pořadatelů E.Fulka) je nyní velmi vysoko a nebude lehké ji na pomyslných stojanech udržet. Předseda proto nevylučuje vyhlášení dalších konkurzních řízení na pořadatelství některých budoucích akcí.

Krátce zaznamenal nahuštěný program:                                                    Předseda

Žádné komentáře:

Okomentovat